X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
شنبه 14 اردیبهشت‌ماه سال 1387 ساعت 01:34 ق.ظ

بگذارید ابتدا مختصری از خود بگویم. بنده توهم نام دارم.حدود 70 هزار سال پیش بود که بنده به جنود الیاس خان پیوستم. همان بزرگی که در برابر تصمیم نژاد پرستانه، ضد آزاری و ضد دموکراسی حضرت حق ساکت ننشسته و با رفتار نمادین خود(همان سجده نکردن بر جد شما) از آزادی عمل(1) و حقوق اجن(2) و همچنین حقوق ملک(3) دفاع کرده و نگذاشت شمع مبارزه و عدالت طلبی در جهان هستی خاموش شود. هر چند می دانم به شما چیز دیگری در مورد ایشان گفته اند. بگذریم. من توهم هستم، معاون وزیر اغفال(4). اسم دیگرم ساقی است.تا حالا باید فهمیده باشید که اصل مسئولیت من در نظام کافرینش(۵) چیست؛ مست کردن ملت. اگر من لختی بیاسایم و لحظه ای غفلت رزم و از مست کردن بشر دست بکشم، کافی است تا نظام کافرینش بر هم خورده، بشر هشیار شده، الیاس خان پیش جناب حق کم آورده، ضایع شوند. به همین دلیل است که الیاس خان روی کار من همیشه حساب ویژه ای باز کرده اند و میکنند.راجع به خودم این را هم بگویم که قبل از قضیه آدم من مسئول فرآوری و پخش نوشیدنی های در صد دار بهشتی بودم که به علت نافرمانی حال در زمین روزگار می گذرانم.

بیخیال بیوگرافی شویم برویم سر اصل مطلب.غرض اینکه به دلیل بسته شدن مکان های انجام وظیفه بنده پس از انقلاب در ایران؛ محدودیت ها را با خلاقیت از میان برداشته و تهدید ها را تبدیل به فرصتها کرده، الغرض به فن آوری های جدیدی در راستای مست کردن بنی آدم دست یافتیم.که از این طریق به شما راهپویان طریق شرارت تقدیم می کنیم.باشد که شقاوتمند شوید.

در آغاز باید متذکر شوم که این طرح (مثل خیلی از طرح های دیگر) به صورت آزمایشی بر روی دانشجویان دانشگاه تهران اجرا می شود . و همچنین جا دارد از از رئیس دانشگاه برای حمایت مالی از ما و کاهش قیمت از کلی به 300 تومان  تشکر کنم.

و اما شرح مراحل:

1-مایو و حوله ای تهیه کرده و با در جیب داشتن کارت دانشجویی و تنها 300 تومان به استخر دانشکده تربیت بدنی مراجعه نمایید.آقایان روز های فرد خانمها روز های زوج.

 2-نیم ساعت اول را زیر دوش حمام کنید.(کوتاهی نکنید. هر چه بیشتر در این مرحله تلاش کنید در مراحل بعدی نتیجه بهتری می گیرید.)

3- 30 دقیقه دوم را اگر شنا بلد هستید در قسمت عمیق یک نفس صد عرض شنای پروانه بروید. در غیر این صورت در کم عمق صد عرض بدوید.(کوفتگی این مرحله در مراحل بعدی مورد نیاز است)

4-خوب، رسیدیم به جاهای خوبش.از در شمال استخر وارد شوید.سمت چپ حوضچه ای است مملو از آب داغ و سمت راست حوضچه ای مملو از آب تگری. 10 دقیقه در آب داغ بنشینیدتا دمای بدنتان به دمای حوض برسد.(50درجه سانتیگراد)

5-به حوضچه سرد خیره شوید. شما باید این 3 متر فاصله را در 0.4 ثانیه طی کرده وقتی به حوضچه آب سرد رسیدید دو متر به هوا پریده در همان حالتی که دومتر بالای زمین قرار داریدچهار زانو نشسته و خود را به شتاب جاذبه بسپارید.

6-شپلق.

7-آنقدر در حوض آب تگری تحمل کنید که احساس کنید دیگر سرمایی احساس نمی کنید.

خوب حدودا تموم شد.به همین سادگی.نه بیم لو رفتن پارتی، نه ترس از گشت ارساد.

8-از غریق نجات کمک بگیرید تا از حوض خارج شوید.

9-موقع تلو تلو خوردن از دیوار ها جهت حفظ تعادل استفاده نمایید.

 

شما را تنها نمی گذاریم. منتظر راه کار های جدید ما برای مستی حاصل شدن، باشید.

 


۱- مرحله بعدی آزادی بیان

۲و۳-بر وزن حقوق بشر

۴-بر وزن وزیر ارشاد

۵- کافر +اینش

 


 

استقبال از توهم. عکس بالا مربوط به ۴۵ دقیقه قبل از شروع شدن سانس می باشد.عکس پایین مربوط به ۱۵ دقیقه قبل از شروع شدن سانس می باشد.این در صورتی است که قبلا می شد که تعداد به حد نصاب ۱۰ نفر نرسیده، راه داده نمی شدیم یا راه نداده می شدیم.